Stamboom Eijsermans » Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot (1860-1944)

Persoonlijke gegevens Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot 


Gezin van Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot

(1) Zij is getrouwd met Augustinus van Poecke.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1881 te Sint-Niklaas (België), zij was toen 20 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Petrus Joannes Trommelmans.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1886 te Sint-Niklaas (België), zij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonie Emarentia Paulina Waterschoot

Ursela Poppe
1792-????
Maria Behiels
1837-1910

Leonie Emarentia Paulina Waterschoot
1860-1944

(1) 1881
(2) 1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1860 lag rond de 14,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 8 september 1886 lag rond de 21,6 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 15 maart 1944 lag tussen -0,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: nazi-troepen bezetten Hongarije.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Poolse troepen van het 10e regiment Jagers te paard, tankregiment uit de Poolse Eerste Pantserdivisie van generaal Maczek, vallen België binnen. Ze bevrijden Ieper en Poperinge op diezelfde dag.
    • 8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
    • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.
    • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
    • 8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
  • De temperatuur op 17 maart 1944 lag tussen 2,2 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 25 augustus » Tweede Wereldoorlog: Parijs wordt bevrijd door de geallieerden.
    • 8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
    • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
    • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
    • 9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I406837.php : benaderd 9 oktober 2026), "Leonie Emarentia Paulina "Leonie" Waterschoot (1860-1944)".