Stamboom Eijsermans » Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven (1920-1979)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven 


Gezin van Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven

Zij is getrouwd met Adrianus Cornelis Maria van Croonenburg.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven

k heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot E. Eijndhoven https://www.genealogieonline.nl/genealogische-data-golse-genen/I40637.php.
Het betreft hier mijn moeder: Elisabeth Francisca Johanna Maria van Eijndhoven, geboren te Tilburg 7 maart 1920, overleden te Herten 7 januari 1979, in 1944 gehuwd met (mijn vader) Adrianus Cornelis Maria van Croonenburg, geboren te Goirle 4 juni 1917.
Ik mis in ieder geval de link naar mijn vader.
Kinderen uit het huwelijk:
Elisabeth ..... van Croonenburg, geboren Tilburg 6 november 1950
Antonius Hubertus Adrianus van Croonenburg, geboren Tilburg 2 mei 1952
Alexander Adrianus Johannus Maria van Croonenburg, geboren Tilburg 24 augustus 1953
Aldegonda Petronella Elisabeth Maria van Croonenburg, geboren Tilburg 21 mei 1956

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven

Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven
1920-1979



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1920 lag tussen 0,8 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 7 januari 1979 was gemiddeld -2,7 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 9,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Milton Obote, die acht jaar eerder door Idi Amin is afgezet als staatshoofd van Oeganda, roept vanuit zijn ballingsoord in Tanzania de Oegandezen op tot een algemene opstand tegen Amin, die hij beticht van "geïnstitutionaliseerd gangsterdom".
    • 8 maart » Bokser Rudi Koopmans behaalt in Rotterdam de Europese titel in het halfzwaargewicht door een overwinning op de Italiaan Aldo Traverso.
    • 9 maart » Oprichting van de Chileense voetbalclub Regional Atacama.
    • 9 april » Björn Borg lost Jimmy Connors na 84 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, nadat de Zweed die positie in 1977 ook al één week in handen heeft gehad.
    • 19 juli » In Nicaragua komt een einde aan de dictatuur van de Somoza-dynastie als een junta van wederopbouw, onder leiding van Daniel Ortega, de macht overneemt.
    • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eijndhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I40637.php : benaderd 28 december 2025), "Elisabeth Francisca Johanna Maria Eijndhoven (1920-1979)".