Stamboom Eijsermans » Johannes Petrus van Waterschoot (1904-1985)

Persoonlijke gegevens Johannes Petrus van Waterschoot 


Gezin van Johannes Petrus van Waterschoot

Hij is getrouwd met Maria H. G. Coolsen.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1929 te Hontenisse, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Petrus van Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Petrus van Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Petrus van Waterschoot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 april 1904 lag tussen 4,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
  • De temperatuur op 8 mei 1929 lag tussen 7,4 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 12,4 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
  • De temperatuur op 16 augustus 1985 lag tussen 10,5 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De al bijna twintig jaar van kracht zijnde noodtoestand in Zimbabwe wordt door de Nationale Assemblee in Harare met zes maanden verlengd.
    • 14 maart » Dyna (Vishaal Lachman), Surinaams-Nederlands dj
    • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
    • 25 mei » Doordat een tyfoon met windkracht 12 om ongeveer 3 uur 's nachts langs de kust van Bangladesh raast, komen grote gebieden onder water te staan.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.
  • De temperatuur op 19 augustus 1985 lag tussen 14,1 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De al bijna twintig jaar van kracht zijnde noodtoestand in Zimbabwe wordt door de Nationale Assemblee in Harare met zes maanden verlengd.
    • 19 februari » Na een motordefect valt China Airlines-vlucht 006 ruim 9 kilometer naar beneden voordat de piloten het vliegtuig weer onder controle krijgen.
    • 16 maart » Terry Anderson, een journalist van Associated Press, wordt gegijzeld in Beiroet.
    • 20 april » We are the world van USA for Africa bereikt de eerste plaats in de Nederlandse Top 40. Het nummer blijft er zes weken staan.
    • 25 augustus » Bij atletiekwedstrijden in Keulen verbetert Rob Druppers zijn eigen en ruim twee jaar oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,20) met een tijd van 1.43,56.
    • 16 oktober » Het Nederlands voetbalelftal verliest in de play-offs voor deelname aan het WK voetbal 1986 de eerste wedstrijd van België. Frank Vercauteren tekent voor de enige treffer, nadat Oranje al na vier minuten met tien man speelt na de rode kaart voor Wim Kieft.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I405611.php : benaderd 16 oktober 2026), "Johannes Petrus van Waterschoot (1904-1985)".