Stamboom Eijsermans » Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen (1899-1978)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen 


Gezin van Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen

Hij is getrouwd met Maria Maas.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1926 te Hooge en Lage Mierde, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Lavrijsen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1899 lag rond de 21,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 28 april 1926 lag tussen 7,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
  • De temperatuur op 18 februari 1978 lag tussen -7,8 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Pensacola, Florida wordt Ted Bundy gearresteerd, 47 dagen na zijn ontsnapping uit een cel in Glenwood Springs, Colorado.
    • 28 februari » Bij de spoorbrug bij Westervoort botst de TEE Rembrandt op een lokale dieseltrein.
    • 16 maart » Aldo Moro wordt ontvoerd door de Rode Brigades.
    • 23 mei » Een Tupolev Tu-144 van Aeroflot verongelukt tijdens een noodlanding. De drie bemanningsleden komen om het leven.
    • 21 juni » Het Nederlands voetbalelftal zet Italië met 2-1 opzij in de halve finaleronde van het WK voetbal 1978 in Argentinië.
    • 13 november » Dictator Idi Amin van Oeganda geeft zijn troepen opdracht zich terug te trekken uit het twee weken geleden bezette deel van Tanzania, meldt de Nigeriaanse radio.
  • De temperatuur op 20 februari 1978 lag tussen -8,8 °C en 1,5 °C en was gemiddeld -4,2 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Een Boeing 747 van Air India, op weg naar Dubai, stort twee minuten na vertrek uit Bombay neer. Er vallen 213 doden.
    • 3 maart » Premier Ian Smith sluit een akkoord met drie gematigde nationalistische bewegingen over de overgang naar een zwart meerderheidsbewind in Rhodesië per eind 1978.
    • 14 maart » Mariniers maken met een bliksemaanval een eind aan de gijzeling in het provinciehuis in Assen door Zuid-Molukkers.
    • 10 mei » De Efteling opent de attractie Spookslot.
    • 3 juni » Het Nederlands voetbalelftal begint het WK voetbal 1978 in Argentinië met een 3-0 zege op Iran. Rob Rensenbrink neemt alle doelpunten voor zijn rekening in Mendoza.
    • 17 september » De Camp Davidakkoorden tussen Egypte en Israël worden gesloten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lavrijsen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I405322.php : benaderd 3 oktober 2026), "Johannes Cornelis "Johannes" Lavrijsen (1899-1978)".