Stamboom Eijsermans » Johannes Cornelis "Jan" de Kort (1912-1992)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis "Jan" de Kort 


Gezin van Johannes Cornelis "Jan" de Kort

Hij is getrouwd met Maria Hendrica Wilhelmina Waterschoot.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1937 te Veldhoven, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Ze zijn in de kerk getrouwd op 28 september 1937 te Veldhoven, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis "Jan" de Kort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis "Jan" de Kort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis de Kort


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Familie register

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1912 lag tussen 12,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 24 september 1937 lag tussen 2,5 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
  • De temperatuur op 28 augustus 1992 lag tussen 14,0 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » De Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) roept de Peruviaanse president Alberto Fujimori op de democratie onmiddellijk te herstellen, maar kondigt geen economische sancties af.
    • 3 augustus » De Nederlandse atlete Ellen van Langen wint goud op de 800m op de Olympische Spelen in Barcelona.
    • 8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
    • 2 oktober » Twee rivaliserende Liberiaanse milities leveren felle strijd in de buurt van de hoofdstad Monrovia.
    • 26 november » De Angolese regering en de rebellenbeweging Unita komen een wapenstilstand overeen en verplichten zich om hun vredesakkoord van vorig jaar na te leven.
    • 7 december » Militante hindoes verwoesten in India een 16e-eeuwse moskee; het daaropvolgende geweld kost meer dan 1100 mensen het leven.
  • De temperatuur op 2 september 1992 lag tussen 10,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 20 april » Zes Britse matrozen raken gewond als hun vliegdekschip tijdens een oefening in de Atlantische Oceaan per ongeluk wordt aangevallen door een eigen toestel.
    • 3 mei » Evacuatie van 270 Amerikaanse burgers uit Sierra Leone vanwege de instabiele politieke situatie in het West-Afrikaanse land na de staatsgreep van kapitein Valentine Strasser.
    • 24 mei » In Thailand treedt de regering van generaal Suchinda Kraprayoon af.
    • 12 juni » Op de bodem van de Baai van Guanabara in Brazilië wordt door enkele in duikerspakken gehulde deelnemers aan het Global Forum, de alternatieve milieuconferentie, een verdrag ter bescherming van de oceanen getekend.
    • 24 augustus » De orkaan Andrew (categorie 4) houdt huis in Miami en richt grote verwoestingen aan.
    • 7 oktober » Abimael Guzmán, de leider van de Peruviaanse maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, wordt door een militaire rechtbank na een proces achter gesloten deuren veroordeeld tot levenslange celstraf wegens hoogverraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I405320.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johannes Cornelis "Jan" de Kort (1912-1992)".