Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong (1909-2004)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong 


Gezin van Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Antonia de Jong

Peter de Jong
1831-1906

Johanna Maria Antonia de Jong
1909-2004


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1909 lag tussen -2,8 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Jack Holden, Brits atleet († 2004)
  • 1908 » Paul Stewart, Amerikaans acteur († 1986)
  • 1910 » Franz Olah, Oostenrijks politicus († 2009)
  • 1911 » Arthur Fontaine, Belgisch atleet († 2002)
  • 1911 » L. Ron Hubbard, Amerikaans schrijver en oprichter van Scientology († 1986)
  • 1911 » Józef Kowalski, Pools geestelijke († 1942)

Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I404736.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Maria Antonia "Johanna" de Jong (1909-2004)".