Stamboom Eijsermans » Honoré "Honoré" Adriaansens (1861-1946)

Persoonlijke gegevens Honoré "Honoré" Adriaansens 


Gezin van Honoré "Honoré" Adriaansens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Honoré "Honoré" Adriaansens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Honoré "Honoré" Adriaansens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Honoré Adriaansens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juni 1861 lag rond de 24,1 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 31 december 1946 lag tussen 0,1 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 6,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
    • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
    • 22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • 20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
  • De temperatuur op 2 januari 1947 lag tussen -0,1 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Adriaansens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I402106.php : benaderd 8 oktober 2026), "Honoré "Honoré" Adriaansens (1861-1946)".