Stamboom Eijsermans » Henrica "Henrica" Antonise (1889-1967)

Persoonlijke gegevens Henrica "Henrica" Antonise 


Gezin van Henrica "Henrica" Antonise

Zij is getrouwd met Josephus van Gompel.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1915 te Reusel, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

[1915 - 1920] Lensheuvel no.188. Op 10 december 1919 wordt AdriaanAntonise (schoonvader) bij hen ingeschreven, hij komt van binnen Reusel.Op 13 juni 1921 wordt Gerardus Liebregts geb. 21 augustus 1886 te Bladelals dienstknecht bij hen ingeschreven, hij komt van binnen Reusel.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 april 1915 te Reusel, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Martinus van Gompel  1926-2006 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica "Henrica" Antonise?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica "Henrica" Antonise

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Antonise

Maria Jespers
1846-1918

Henrica Antonise
1889-1967

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1889 lag rond de 6,9 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 9 april 1915 lag tussen 4,0 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
  • De temperatuur op 16 mei 1967 lag tussen 7,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (23%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 19 april » De Amerikaanse maanverkenner Surveyor 3 maakt een zachte landing op de maan.
    • 21 april » Staatsgreep door militairen onder leiding van kolonel Georgios Papadopoulos in Griekenland, koning Constantijn II gaat in Italië in ballingschap, begin kolonelsregime.
    • 10 juni » Einde van de Zesdaagse Oorlog.
    • 25 juni » Het eerste wereldwijd uitgezonden televisieprogramma Our World vindt plaats, waarin onder andere een opname te zien is van de nieuwe single van The Beatles, All You Need Is Love.
    • 12 juli » Rassenrellen beginnen in Newark New Jersey. De rellen duren vier dagen en 27 mensen komen om.
    • 23 juli » De Franse wielrenner Roger Pingeon wint de Ronde van Frankrijk.
  • De temperatuur op 18 mei 1967 lag tussen 2,9 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De dochter van Jozef Stalin, Svetlana Alliloejeva, loopt over naar de Verenigde Staten.
    • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 12 mei » De gehele Avrobode wordt opgenomen in de Televizier, het andere blad van de AVRO-omroep.
    • 22 mei » Het warenhuis Innovation in het centrum van Brussel brandt volledig uit. Het is de meest rampzalige brand in de Belgische geschiedenis met 323 doden en vermisten en 150 gewonden.
    • 25 juni » Het eerste wereldwijd uitgezonden televisieprogramma Our World vindt plaats, waarin onder andere een opname te zien is van de nieuwe single van The Beatles, All You Need Is Love.
    • 3 september » Zweden schakelt over van links- naar rechtsrijden, (zie Dagen H).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1873 » Jaap Eden, Nederlands schaats- en wielerkampioen († 1925)
  • 1876 » Adolpho Ducke, Braziliaans botanicus en entomoloog († 1959)
  • 1893 » Herman Meulemans, Belgisch componist, organist en muziekpedagoog († 1965)
  • 1894 » Pedro Sabido, Filipijns politicus en diplomaat († 1980)
  • 1895 » Lewis Mumford, Amerikaans historicus, wetenschappelijk filosoof en schrijver († 1990)
  • 1899 » Miguel Ángel Asturias, Guatemalteeks schrijver († 1974)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Antonise

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Antonise.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Antonise.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Antonise (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I401653.php : benaderd 17 oktober 2026), "Henrica "Henrica" Antonise (1889-1967)".