Stamboom Eijsermans » Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting (1891-1970)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting 


Gezin van Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting

Hij is getrouwd met Johanna Aleida de Lepper.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1922 te Doetinchem, hij was toen 31 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Wilhelmus Heijting

Hendrikus Wilhelmus Heijting
1891-1970

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Mark Siebelink
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1891 lag rond de -10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 15 september 1922 lag tussen 9,3 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
  • De temperatuur op 9 maart 1970 lag tussen -4,3 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Eerste commerciële vlucht Boeing 747-100.
    • 6 februari » Opening van het Estadio Rommel Fernández in de Panamese hoofdstad Panama-Stad.
    • 26 mei » De Toepolev 144 voert de eerste vlucht uit die sneller gaat dan Mach-2.
    • 21 juni » Brazilië wint de wereldtitel door Italië in de finale van het WK voetbal met 4-1 te verslaan.
    • 12 december » De eerste strip van Jan, Jans en de kinderen verschijnt in de Libelle.
    • 23 december » Hoogste punt is bereikt van de North Tower van het World Trade Center in New York.
  • De temperatuur op 12 maart 1970 lag tussen 1,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 18 juni » Een hevige bosbrand op het Artillerie Schietkamp (ASK) bedreigt het nabijgelegen 't Harde. De brand wordt ternauwernood gestuit maar zes huizen branden af.
    • 1 oktober » Mevrouw D. van der Heem-Wagemakers is de eerste vrouwelijke districtsbestuurder in het vakbondswezen.
    • 5 oktober » De Boliviaanse president, generaal Alfredo Ovanda Candia, treedt af.
    • 24 oktober » Salvador Allende wordt gekozen tot president van Chili.
    • 11 november » Middenvelder Johan Neeskens maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen de DDR.
    • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1885 » Alice Paul, Amerikaans vrouwenrechtenactiviste († 1977)
  • 1886 » Frits Koolhoven, Nederlands autobouwer, coureur, vliegtuigontwerper en luchtvaartpionier († 1946)
  • 1887 » Aldo Leopold, Amerikaans ecoloog en natuurbeschermer († 1948)
  • 1892 » Eugenio Garza Sada, Mexicaans zakenman († 1973)
  • 1897 » Gerard Neels, Belgisch senator († 1968)
  • 1897 » Herman De Vos, Belgisch onderwijzer en sociaal werker († 1944)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heijting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heijting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heijting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heijting (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I401594.php : benaderd 28 december 2025), "Hendrikus Wilhelmus "Hendrikus" Heijting (1891-1970)".