Stamboom Eijsermans » Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas (1915-1992)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas 


Gezin van Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas

Hij is getrouwd met Jo Coolen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Theodorus Maas

Johannes Maas
1886-1935

Hendrikus Theodorus Maas
1915-1992


Jo Coolen
-< 1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 november 1915 lag tussen -5,8 °C en 4,3 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
  • De temperatuur op 1 maart 1992 lag tussen 3,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (83%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In Venezuela mislukt een poging tot staatsgreep onder leiding van luitenant-kolonel Hugo Chávez.
    • 28 maart » Benoeming van de Belg Henri Lemaître tot nuntius in Nederland.
    • 6 april » Amnesty International roept de regering van Togo op ernst te maken met het naleven van de mensenrechten.
    • 9 september » In Kopenhagen wordt het nationale voetbalstadion Parken officieel geopend.
    • 4 oktober » Een El Al-Boeing 747-vrachtvliegtuig stort neer op een flatgebouw in de Amsterdamse Bijlmermeer - zie Bijlmerramp.
    • 30 december » Het militaire bewind in Sierra Leone onder leiding van de 28-jarige kapitein Valentine Strasser maakt bekend dat het 26 mensen heeft laten executeren op verdenking van betrokkenheid bij twee mislukte pogingen tot een staatsgreep.
  • De temperatuur op 3 maart 1992 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Radio Donna start zijn eerste uitzending live vanuit Brussel.
    • 5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
    • 6 mei » In Togo breekt onrust uit na de moordaanslag op de oppositiepoliticus Gilchrist Olympio. Demonstranten stellen president Étienne Eyadéma verantwoordelijk voor de aanslag.
    • 12 mei » De Belgische alpiniste Ingrid Baeyens bedwingt als eerste vrouw de Annapurna.
    • 3 augustus » De Nederlandse atlete Ellen van Langen wint goud op de 800m op de Olympische Spelen in Barcelona.
    • 9 oktober » Een meteoriet doorboort een geparkeerde auto in Peekskill, New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Maas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I401591.php : benaderd 29 september 2026), "Hendrikus Theodorus "Hendrikus" Maas (1915-1992)".