Stamboom Eijsermans » Adriana Helena Maria van Eerdewijk (± 1887-????)

Persoonlijke gegevens Adriana Helena Maria van Eerdewijk 


Gezin van Adriana Helena Maria van Eerdewijk

Zij is getrouwd met Adrianus Joannes van Eerd.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1911 te Tilburg.

Huwelijksakte Adrianus Joannes van Eerd 29-08-1911 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1911
Code TB_H_1911
Periode register 1911
Aktenummer 225
Plaats Tilburg
Datum 29-08-1911

Bruidegom Adrianus Joannes van Eerd
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Bruid Adriana Helena Maria van Eerdewijk
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Arnoldus Cornelis van Eerd

Moeder bruidegom Anna Antonia de Man

Vader bruid Petrus van Eerdewijk

Moeder bruid Arnolda Antonia van den Houdt

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Helena Maria van Eerdewijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Helena Maria van Eerdewijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Helena Maria van Eerdewijk

Adriana Helena Maria van Eerdewijk
± 1887-????

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1911 lag tussen 13,9 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.

Over de familienaam Van Eerdewijk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I39984.php : benaderd 27 december 2025), "Adriana Helena Maria van Eerdewijk (± 1887-????)".