De temperatuur op 21 februari 1910 lag tussen 4,4 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 13,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
Dag van overlijden 14 juni 1997
De temperatuur op 14 juni 1997 lag tussen 13,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
16 januari » Bij de ontploffing van een autobom op een markt voor gebruikte auto's in Boufarik, op 25 kilometer ten zuiden van Algiers, vallen zeker veertien doden.
22 januari » Het stadsbestuur van de gemeente Utrecht wijst de bouw af van een nationaal tenniscentrum in de Domstad, tot verdriet van de tennisbond KNLTB.
28 februari » In het noordwesten van Iran vallen duizend doden bij een aardbeving met een kracht van 5,5 op de schaal van Richter.
11 mei » Deep Blue, IBM's schaaksupercomputer, verslaat Garri Kasparov. Dit is de eerste keer dat dit lukt.
27 augustus » Opening van het Britannia Stadium, een voetbalstadion in de Engelse plaats Stoke-on-Trent.
29 september » Oprichting van de rooms-katholieke Missio sui juris Oezbekistan, de Missio sui juris Tadzjikistan en de Missio sui juris Turkmenistan.
Dag van begraven 17 juni 1997
De temperatuur op 17 juni 1997 lag tussen 7,0 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
12 januari » De Franse polemist en schrijver Jean-Edern Hallier overlijdt in de Normandische stad Deauville aan een hersenbloeding. Hij werd zestig jaar.
15 januari » Philips sluit zijn Belgische winkelketen Super Club vanwege te hoge verliezen bij de winkels voor cd's, video's en computersoftware. Dat kost 540 werknemers hun baan.
14 maart » Simone Biles, Amerikaans turnster
3 mei » Ontslag van Alphons Castermans als hulpbisschop van Roermond (Nederland).
25 mei » Muitende soldaten plegen een staatsgreep in Sierra Leone en jagen de democratisch gekozen president Ahmad Tejan Kabbah het West-Afrikaanse land uit.
1 december » BRTN TV 2 wordt opgedoekt. Vanaf vandaag bestaat het kanaal uit Ketnet en Canvas.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I399322.php : benaderd 10 oktober 2026), "Elisabeth Petronella "Elisabeth" Kroot (1910-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.