Stamboom Eijsermans » Dorathea "Dorathea" Waterschoot (1892-1929)

Persoonlijke gegevens Dorathea "Dorathea" Waterschoot 


Gezin van Dorathea "Dorathea" Waterschoot

Zij is getrouwd met Franciscus Caers.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1918 te Luijksgestel, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Henriëtte Caers  1919-1991 
  2. Petronella Maria Caers  1921-2008 
  3. Maria Catharina Caers  1927-2000 


Notities over Dorathea "Dorathea" Waterschoot

ook: Dorathea;
bevolkingsregister Luijksgestel 1907-1920 f 115;
van H. 7.7.1917; 25.4.1918 naar B.;
bevolkingsregister Luijksgestel 1893-1903 f 142;
bevolkingsregister Luijksgestel 1893-1903 f 116; naar H. 12.12.1906;
bevolkingsregister Luijksgestel 1893-1903 f 101;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dorathea "Dorathea" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dorathea "Dorathea" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dorathea Waterschoot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 augustus 1892 lag rond de 14,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 13 april 1918 lag tussen 5,4 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 6,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
  • De temperatuur op 10 januari 1929 lag tussen -5,1 °C en -2,9 °C en was gemiddeld -3,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
  • De temperatuur op 12 januari 1929 lag tussen -12,4 °C en -3,9 °C en was gemiddeld -9,2 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I398760.php : benaderd 5 oktober 2026), "Dorathea "Dorathea" Waterschoot (1892-1929)".