Stamboom Eijsermans » Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten (1911-1981)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten 

  • Roepnaam is Cornelis.
  • Hij is geboren op 20 oktober 1911 in Goirle.
  • Hij is overleden op 28 maart 1981 in Tilburg, hij was toen 69 jaar oud.
    Bidprentje Cornelis Adrianus Antonius Maria Otten Tilburg

    GemeenteTilburg
    RegisternaamBidprentjes - Letter O

    OverledeneCornelis Adrianus Antonius Maria Otten
    GeboorteplaatsGoirle
    Plaats overlijdenTilburg
    Geboortedatum20-10-1911
    Datum overlijden28-03-1981

    RelatieCatharina Johanna van Amelsfoort
  • Een kind van Peter Otten en Clazina Antonetta Maria Hensen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2013.

Gezin van Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten

Hij is getrouwd met Catharina Johanna van Amelsfoort.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus Antonius Maria Otten

Jacobus Otten
1845-1926
Cornelis Hensen
± 1832-1894
Peter Otten
1879-1958

Cornelis Adrianus Antonius Maria Otten
1911-1981



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1911 lag tussen 9,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
  • De temperatuur op 28 maart 1981 lag tussen 8,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 23 februari » De ME ontruimt krakerspanden in Nijmegen ten behoeve van een parkeergarage die er uiteindelijk toch niet komt.
    • 6 april » Mark Eyskens wordt premier van België.
    • 5 juni » Dr. Michael Gottlieb geeft de eerste beschrijving van het ziektebeeld van aids.
    • 11 juni » De Iranese stad Golbaf wordt met de grond gelijk gemaakt door een aardbeving met een kracht van 6,8 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan duizend doden.
    • 12 augustus » IBM lanceert een nieuw kantoor- en consumentenproduct: de PC.
    • 19 december » Medische primeur in België: een zes maanden oude Zaïrese Siamese tweeling wordt van elkaar gescheiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Otten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Otten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Otten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Otten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I398180.php : benaderd 10 februari 2026), "Cornelis Adrianus Antonius Maria "Cornelis" Otten (1911-1981)".