Stamboom Eijsermans » Antonius Henricus "Antonius" Nooijens (1920-1920)

Persoonlijke gegevens Antonius Henricus "Antonius" Nooijens 


Gezin van Antonius Henricus "Antonius" Nooijens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Henricus "Antonius" Nooijens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Henricus "Antonius" Nooijens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Henricus Nooijens

Antonius Henricus Nooijens
1920-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1920 lag tussen 5,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 17 september 1920 lag tussen 9,9 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
  • De temperatuur op 20 september 1920 lag tussen 3,7 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nooijens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nooijens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nooijens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nooijens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I396173.php : benaderd 4 oktober 2026), "Antonius Henricus "Antonius" Nooijens (1920-1920)".