Stamboom Eijsermans » Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot (1896-1987)

Persoonlijke gegevens Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot 


Gezin van Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Jacobus Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1923 te Eindhoven, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Notities over Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot

bev.reg. Riethoven 1920-1940, gezinskaarten; F.J.J. Verhoeven;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Johanna Waterschoot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1896 lag rond de 4,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 20 september 1923 lag tussen 7,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 17,2 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 21 december 1987 lag tussen 8,2 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 22 mei » Gastland Nieuw-Zeeland opent het eerste officiële wereldkampioenschap rugby met een 70-6 overwinning op Italië in het Eden Park-stadion in Auckland.
    • 3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
    • 9 september » Ferdi Elsas ontvoert Gerrit Jan Heijn, en vermoordt hem in de bossen bij Renkum. De ontvoering houdt Nederland tot 6 april 1988 in spanning.
    • 28 september » In de Braziliaanse stad Goiânia vindt een ernstig ongeluk plaats met radioactief cesium-137.
    • 11 oktober » De West-Duitse politicus Uwe Barschel wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Genève.
    • 26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.
  • De temperatuur op 23 december 1987 lag tussen -0,7 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Aravane Rezaï, Frans tennisster
    • 13 april » Portugal en China tekenen een overeenkomst waarbij het eiland Macau in 1999 wordt teruggegeven aan China.
    • 13 mei » AFC Ajax wint de Europa Cup II door in de finale te winnen van Lokomotiv Leipzig met 1-0, door een doelpunt van Marco van Basten.
    • 23 augustus » Tijdens zware overstromingen komen in Bangladesh honderden mensen om het leven.
    • 3 september » Legermajoor Pierre Buyoya pleegt een staatsgreep in Burundi en zet president Jean Baptiste Bagaza af.
    • 4 september » Vanuit Turijn wordt live wereldwijd Madonna's concert in het kader van haar Who's That Girl World Tour uitgezonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1981 » Fons Aler (85), Nederlands topfunctionaris en militair
  • 1984 » Karl Roemer (84), Duits jurist, advocaat-generaal bij het Europees Hof van Justitie
  • 1985 » Georg Trump (89), Duits kunstenaar, typograaf, letterontwerper, schilder en docent
  • 1986 » Willy Coppens de Houthulst (94), Belgisch Eerste Wereldoorlog luchtaas
  • 1988 » Niko Tinbergen (81), Nederlands etholoog
  • 1992 » Albert King (63), Amerikaans gitarist

Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I394025.php : benaderd 16 oktober 2026), "Adriana Johanna "Adriana" Waterschoot (1896-1987)".