Stamboom Eijsermans » Adriana "Adriana" van Gompel (1860-1940)

Persoonlijke gegevens Adriana "Adriana" van Gompel 


Gezin van Adriana "Adriana" van Gompel

Zij is getrouwd met Johannes Heesters.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1881 te Reusel, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

[1879 - ] Op 23 september wordt zij bij Adriana Kools - van Gorp inwijk B 129 als dienstmeid ingeschreven. voor 1880 is zij daar weervertrokken
[1883 - 1885] Het gezin woont in wijk B 123.
[1885 - 1890] wijk B 117.
[1890 - 1899] Kippeneind wijk B 120.
[1900 - 1910] Kippeneind wijk B 143.
[1910 - 1920] Kippeneind no.167. Op 2 december 1918 wordt Adriana vanRooij geb. 26 september 1887 te Hooge en Lage Mierde als landbouwsterbij hen ingeschreven, zij komt vanuit Hooge en Lage Mierde en vertrektvoor 1 mei 1919 naar elders binnen Reusel. Op 30 april wordt Anna MariaSenders geb. 10 september 1897 te Wintelre als landbouwster bij heningeschreven, zij komt vanuit Hoogeloon ca. en vertrekt op 22 maart 1920weer naar Hoogeloon ca. Op 14 maart 1920 wordt Josina Francisca Sendersgeb. 27 september 1901 te Hapert als landbouwster bij hen ingeschreven,zij komt vanuit Eersel en vertrekt op 21 mei 1920 naar Hapert.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 25 april 1881 te Reusel, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Cornelia Heesters  1885-1973 
  2. Martinus Heesters  1887-1965 
  3. Johannes Heesters  1889-1968 
  4. Henricus Heesters  1901-1978 


Notities over Adriana "Adriana" van Gompel

[1879 -] Op 23 september wordt zij bij Adriana Kools - van Gorp in wijk B129 als dienstmeid ingeschreven, voor 1880 is zij daar weer vertrokken.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana "Adriana" van Gompel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana van Gompel

Adriana van Gompel
1860-1940

1881

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1860 lag rond de -4,2 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.
  • De temperatuur op 20 april 1881 lag rond de 6,1 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 4 november 1940 lag tussen 6,2 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 10,3 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
  • De temperatuur op 6 november 1940 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 8,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
    • 3 juli » De Britse Royal Navy vernietigt een deel van de Franse vloot tijdens de aanval op Mers-el-Kébir.
    • 26 september » Opening van voetbalstadion Tehelné pole in de Slowaakse hoofdstad Bratislava.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gompel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I393859.php : benaderd 12 februari 2026), "Adriana "Adriana" van Gompel (1860-1940)".