Stamboom Eijsermans » Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper (1912-1945)

Persoonlijke gegevens Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper 


Gezin van Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper

Hij is getrouwd met Albertje Boot.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1938 te 's Gravenhage, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus de Lepper


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1912 lag tussen 7,8 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 11,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
  • De temperatuur op 20 juli 1938 lag tussen 12,4 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
  • De temperatuur op 8 april 1945 lag tussen 2,9 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Het Von Rundstedt-offensief faalt en de laatste Duitse troepen worden geëvacueerd.
    • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
    • 21 mei » Heroprichting van de Poolse voetbalclub TS Polonia Bytom.
    • 17 juli » Schilder Han van Meegeren wordt gearresteerd wegens het onder de naam Vermeer verkopen van eigen schilderwerken, waaronder Emmausgangers aan museum Boymans.
    • 15 augustus » Keizer Hirohito houdt een radiotoespraak waarin hij de onvoorwaardelijk overgave van Japan bekendmaakt. Dit is het einde van de Tweede Wereldoorlog.
    • 20 november » Begin van het Proces van Neurenberg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Lepper


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I393762.php : benaderd 16 oktober 2026), "Adriaan Antonius Petrus Wilhelmus "Adriaan" de Lepper (1912-1945)".