Stamboom Eijsermans » Adriaan Bernardus Johannes van Iersel (1907-)

Persoonlijke gegevens Adriaan Bernardus Johannes van Iersel 

  • Hij is geboren op 15 maart 1907 in Tilburg.
    Geboorteakte Adriaan Bernardus Johannes van Iersel Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1907
    CodeTB_G_1907
    Periode register1907
    Aktenummer340

    KindAdriaan Bernardus Johannes van Iersel
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum15-03-1907
    Geslachtm

    VaderJoannes Baptista van Iersel

    MoederMaria van de Vrande
  • Een kind van Johannes Baptista van Iersel en Maria van de Vrande
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 maart 2013.

Gezin van Adriaan Bernardus Johannes van Iersel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Bernardus Johannes van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Bernardus Johannes van Iersel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Bernardus Johannes van Iersel

Adriaan Bernardus Johannes van Iersel
1907-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1907 lag tussen -1,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 1,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I391907.php : benaderd 28 december 2025), "Adriaan Bernardus Johannes van Iersel (1907-)".