Stamboom Eijsermans » John Lemans (1964-2012)

Persoonlijke gegevens John Lemans 


Gezin van John Lemans


Notities over John Lemans

_UID 69B0FAE0-0475-463D-BFDB-5556007016B4
SURN Lemans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Lemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John Lemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John Lemans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 april 1964 lag tussen 5,9 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
    • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
    • 8 augustus » De Rolling Stones treden voor het eerst in Nederland op, maar het concert in het Kurhaus wordt snel afgebroken na gewelddadigheden.
    • 19 december » Dominee Martin Luther King krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 30 september 2012 lag tussen 7,9 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Voor de Albanese kust zinkt de onder Sierra Leoonse vlag varende olietanker Edirne na brandstof te hebben gelost in de haven van Durrës. Twee bemanningsleden en de kapitein komen om het leven.
    • 24 maart » Voetbalclub KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wint, voor de eerste keer in zijn geschiedenis, de Beker van België door in de finale KV Kortrijk met 0-1 te verslaan.
    • 11 juni » In een door regen uitgestelde finale trekt Rafael Nadal uiteindelijk aan het langste eind en wint hij Roland Garros. De Spanjaard verslaat Novak Đoković in de finale met 6-4, 6-3, 2-6, 7-5 en haalt zo zijn zevende titel binnen op het Franse grandslamtoernooi. Daarmee doet Nadal ook één beter dan Björn Borg en is hij de recordhouder van eindoverwinningen op Roland Garros.
    • 20 juni » Oud-premier Adrian Nastase van Roemenië doet een zelfmoordpoging nadat het hooggerechtshof hem eerder op de dag geeft veroordeeld tot twee jaar celstraf wegens corruptie.
    • 21 november » Bij de crash van een militair transportvliegtuig bij de Jemenitische hoofdstad Sanaa komen tien mensen om.
    • 30 november » Nintendo lanceert de Wii U in Europa en Oceanië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I390886.php : benaderd 28 december 2025), "John Lemans (1964-2012)".