De temperatuur op 19 januari 1908 lag tussen -0,9 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
Dag van overlijden 2 januari 1982
De temperatuur op 2 januari 1982 lag tussen 4,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » François Sterchele, Belgisch voetballer († 2008)
28 maart » De Belgische biljarter Raymond Ceulemans wint in Porto de Europese titel in het driebanden.
6 juni » De invasie van Libanon begint als Israëlische troepen Libanon binnentrekken.
17 augustus » Onderdelen van het leger van de Seychellen komen in opstand en spreken hun trouw uit aan president France-Albert René.
2 december » De Turkse autoriteiten leggen zonder opgaaf van reden het grootste dagblad van Turkije, Günaydın, voor onbepaalde tijd een verschijningsverbod op.
7 december » In de Verenigde Staten wordt voor het eerst een dodelijke injectie toegepast bij het ten uitvoer brengen van de doodstraf.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I390478.php : benaderd 19 oktober 2026), "Maria Cornelia Jansen (1908-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.