Stamboom Eijsermans » Adriana Maria van Dun (1883-1911)

Persoonlijke gegevens Adriana Maria van Dun 

  • Zij is geboren op 13 juni 1883 in Goirle.
  • Zij is overleden op 26 december 1911 in Goirle, zij was toen 28 jaar oud.
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1911
    Code GLE_O_1911
    Periode register 1911
    Relatietype ongehuwd
    Aktenummer 50
    Plaats overlijden Goirle
    Datum overlijden 26-12-1911
    Overledene Adriana Maria van Dun
    Overledene geslacht v
    Overledene leeftijd 28 jaar
    Overledene plaats geboorte Goirle
    Vader overledene Peter Cornelis van Dun
    Moeder overledene Anna Maria de Rooij
  • Een kind van Peter Cornelis van Dun en Anna Maria de Rooij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2011.

Gezin van Adriana Maria van Dun


Notities over Adriana Maria van Dun

Adriana Maria van Dun overleed ongehuwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria van Dun?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Maria van Dun

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria van Dun

Adriana Maria van Dun
1883-1911


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juni 1883 lag rond de 19,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
  • De temperatuur op 26 december 1911 lag tussen 2,1 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 18,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dun

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dun.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dun.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dun (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I38774.php : benaderd 11 februari 2026), "Adriana Maria van Dun (1883-1911)".