Stamboom Eijsermans » Maria Coppelmans (1895-1928)

Persoonlijke gegevens Maria Coppelmans 


Gezin van Maria Coppelmans

(1) Zij is getrouwd met Johannes Hendrikus Coolen.

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1921 te Aalst, zij was toen 26 jaar oud.

BS Aalst, huwelijken;

(2) Zij is getrouwd met Cornelis Loomans.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1924 te Waalre, zij was toen 29 jaar oud.

BS Waalre, huwelijken;

Kind(eren):

  1. N.N. Coolen  1926


Notities over Maria Coppelmans

BS Waalre, overlijdens; extract gem. Eindhoven;
BS Aalst, geboorten; woont Achtereind;
bevolkingsregister Aalst 1900-1921, f 19; bij E.L.E.vdBroek-Hanewinckel;
bevolkingsregister Aalst 1900-1921, f 2;
naar S. 4.1.1915; 16.1.1915 van S.; naar f 19;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 12;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 2;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Coppelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Coppelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Coppelmans

Maria Coppelmans
1895-1928

(1) 1921
(2) 1924

Cornelis Loomans
1883-> 1928

N.N. Coolen
1926-1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1895 lag rond de 11,9 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
  • De temperatuur op 18 september 1924 lag tussen 8,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 29 februari 1928 lag tussen 0,6 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coppelmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I379221.php : benaderd 8 oktober 2026), "Maria Coppelmans (1895-1928)".