Stamboom Eijsermans » Christiaan Nijssen (1877-????)

Persoonlijke gegevens Christiaan Nijssen 


Gezin van Christiaan Nijssen

Hij is getrouwd met Elisabeth Meeuwessen.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1907 te Valkenswaard, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Christiaan Nijssen

ook: Nyssen; dg 3.9;
Bev.reg. Dommelen 1900-1910, dienstbodenregister; f 26; woont 60;
van B. 2.6.1904; 6.4.1907 naar V.;
bev.reg. B. en S. 1890-1910;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Nijssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Nijssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Nijssen

Adam Nijssen
1836-1907
Maria Moonen
1849-1921

Christiaan Nijssen
1877-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1877 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 17 mei 1907 lag tussen 2,9 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nijssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijssen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I375759.php : benaderd 30 september 2026), "Christiaan Nijssen (1877-????)".