Stamboom Eijsermans » Franciscus Doorakkers (1906-1944)

Persoonlijke gegevens Franciscus Doorakkers 


Gezin van Franciscus Doorakkers

Hij is getrouwd met Anna Maria Petronella Thompson.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1929 te Breda, hij was toen 23 jaar oud.

RIN MH:F507
_UID 2A105D61-1AD4-4D22-8B6A-AD5C3C3DEF8B
_UPD 30 SEP 2008 13:59:40 GMT+1

Notities over Franciscus Doorakkers

_UID 5A94E926-1D76-4A40-8E00-91E0503E186A
_UPD 30 SEP 2008 13:57:58 GMT+1
SURN Doorakkers
Het gezin woonde op 30 december 1929 aan de Oede van Hoornestraat 4 en vanaf 15 oktober 1930 aan de Vestingstraat 17 te Breda

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Doorakkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Doorakkers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Doorakkers

Hendrika Donders
1866-< 1952

Franciscus Doorakkers
1906-1944

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1906 lag tussen 5,0 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 30 december 1929 lag tussen 4,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
  • De temperatuur op 29 december 1944 lag tussen -4,5 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 4 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Antwerpen, maar de Scheldemonding blijft nog weken bezet.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.
    • 31 oktober » Franz Oppenhoff wordt door de Geallieerden benoemd tot de eerste niet-nationaalsocialistische burgemeester van Aken na de Tweede Wereldoorlog.
    • 31 oktober » Terugtrekkende Duitse strijdkrachten blazen de brug bij Keizersveer gedeeltelijk op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doorakkers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I37483.php : benaderd 9 oktober 2026), "Franciscus Doorakkers (1906-1944)".