Stamboom Eijsermans » Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen (1928-1992)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen 


Gezin van Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen

Hij is getrouwd met Ida Petronella Maria Coleta Copal.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen

Beste Jan,

Ik heb inmiddels contact gehad met mijn schoonzuster (Nicolle van Gool-van den Dobbelsteen), en zei schrijft:

Ons pap heet, A.S.F. (Alphonsus Sofia F... ) van den Dobbelsteen is geboren op 21-01-1928 inTilburg en is gestorven op 01-09-1992 in Goirle.
Ik hoop dat dit een beetje helpt?

Met vriendelijke groet,
Brigitte van Gils

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Sophia Fransiscus van den Dobbelsteen

Alphonsus Sophia Fransiscus van den Dobbelsteen
1928-1992



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 januari 1928 lag tussen 3,4 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 1 september 1992 lag tussen 9,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 7,9 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 7 april » De twaalf lidstaten van de Europese Gemeenschap erkennen de voormalige Joegoslavische deelrepubliek Bosnië-Herzegovina als zelfstandige staat.
    • 12 april » De 67-jarige pelgrim Ignaas Brekelmans begint samen met zijn ezel Saartje aan een voettocht van Vlijmen naar Częstochowa en Auschwitz.
    • 13 april » Aardbeving bij Roermond met een magnitude van 5,8 op de schaal van Richter.
    • 16 april » Bij een vliegramp in Kenia komen vijfenveertig mensen om het leven, van wie veertig inzittenden van een vliegtuig van de luchtmacht en vijf mensen die op de grond werden geraakt door wrakstukken.
    • 22 juni » Cambodja krijgt 880 miljoen dollar aan hulp van het buitenland voor de wederopbouw van het land; dat is 280 miljoen dollar meer dan het bedrag waar de Verenigde Naties om hadden gevraagd.
    • 26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Dobbelsteen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I36036.php : benaderd 28 september 2026), "Alphonsus Sophia Fransiscus "Fons" van den Dobbelsteen (1928-1992)".