Stamboom Eijsermans » Henri Emile Remi van den Berghe (1887-????)

Persoonlijke gegevens Henri Emile Remi van den Berghe 


Gezin van Henri Emile Remi van den Berghe

Hij is getrouwd met Dimphna Neutkens.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1915 te Valkenswaard, hij was toen 27 jaar oud.

BS Valkenswaard, huwelijken; de bruidegom ...., dat hij in deonmogelijkheid verkeert de schriftelijke of mondelinge toestemming vanzijne ouders te ArnŠke te verkrijgen, vermits deze gemeente ligt in hetoorlogsgebied in Noord-Frankrijk en elke postverbinding met die plaatsontbreekt.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)


Notities over Henri Emile Remi van den Berghe

bev.reg. Westerhoven 1901-1925 f 139; van V. 13.5.1921; 30.11.1921 naarD.;
bev.reg. Dommelen 1920-1934; f 133; woont 37 dh, 69;
naar E. (Hastelweg 3) 12.5.1931;
ook: H.E. Renier; H.-E. R.; pg Arnikk F; Belg of Fransman;
bev. reg. Dommelen 1910-1928; f 115; van W. 30.11.1921;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henri Emile Remi van den Berghe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henri Emile Remi van den Berghe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henri Emile Remi van den Berghe


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1887 lag rond de 8,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 101 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 25 juni 1915 lag tussen 10,8 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berghe


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I359201.php : benaderd 2 oktober 2026), "Henri Emile Remi van den Berghe (1887-????)".