Stamboom Eijsermans » Adrianus Nijssen (1886-1931)

Persoonlijke gegevens Adrianus Nijssen 


Gezin van Adrianus Nijssen


Notities over Adrianus Nijssen

BS Waalre, overlijdens; extract gem. Valkenswaard;
bevolkingsregister Luijksgestel 1907-1920 f 21; woont no 21; zie f 17;
bevolkingsregister Luijksgestel 1907-1920 f 17 (3x);
van L. 26.6.1907; 17.8.1909 naar T.; van T. 1.2.1910;
15.7.1910 naar A.; van A. 3.10.1910; zie f 21;
bevolkingsregister Luijksgestel 1893-1903 f 21; naar M. 12.4.1902;10.9.1902 van M. (Postel); naar V. 24.6.; 5.10.1906 van L.; naar L.2.11.1906;
BS Luiksgestel, geboorten; gehucht Het Singelsbroek, A 20;
bevolkingsregister Luijksgestel 1876-1893; f 21;
bev.reg. Riethoven 1920-1940, A.R.kaarten;
van W. 2.4.1928; woont A 97, bij Th.C. Stokmans; 1.8.1928 naar W.;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Nijssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Nijssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Nijssen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1886 lag rond de 10,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 19 november 1931 lag tussen 2,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 3,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1873 » Jaap Eden, Nederlands schaats- en wielerkampioen († 1925)
  • 1876 » Adolpho Ducke, Braziliaans botanicus en entomoloog († 1959)
  • 1893 » Herman Meulemans, Belgisch componist, organist en muziekpedagoog († 1965)
  • 1894 » Pedro Sabido, Filipijns politicus en diplomaat († 1980)
  • 1895 » Lewis Mumford, Amerikaans historicus, wetenschappelijk filosoof en schrijver († 1990)
  • 1899 » Miguel Ángel Asturias, Guatemalteeks schrijver († 1974)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nijssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijssen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I358451.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Nijssen (1886-1931)".