Stamboom Eijsermans » Johanna Elisabeth de Kuster (1910-)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth de Kuster 


Gezin van Johanna Elisabeth de Kuster


Notities over Johanna Elisabeth de Kuster

bevolkingsregister Luijksgestel 1907-1920 f 24;
bev.reg. Dommelen, db.reg. 1910-1934; f 19; woont 1 bij Snellens;
van V. 5.11.1931; 1.3.1932 naar E.;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth de Kuster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth de Kuster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth de Kuster

Johanna Elisabeth de Kuster
1910-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1910 lag tussen 4,4 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Cor van Gelder, Nederlands zwemster († 1969)
  • 1909 » Alain Poher, Frans politicus († 1996)
  • 1909 » Hubert Leynen, Belgisch journalist, schrijver en politicus († 1997)
  • 1911 » George Seaton, Amerikaans regisseur en scenarioschrijver († 1979)
  • 1912 » Marta Eggerth, Hongaars-Amerikaans actrice en operettezangeres († 2013)
  • 1914 » Evelyn Furtsch, Amerikaans atlete († 2015)

Over de familienaam De Kuster


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I355646.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Elisabeth de Kuster (1910-)".