Stamboom Eijsermans » Maria Petronella van Dijk (1871-????)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella van Dijk 


Gezin van Maria Petronella van Dijk

(1) Zij is getrouwd met Hendrikus van Leeuwaarden.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1895 te Tilburg, zij was toen 24 jaar oud.

uwelijksakte Hendrikus van Leeuwaarden 18-09-1895 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1895
Code TB_H_1895
Periode register 1895
Aktenummer 199
Plaats Tilburg
Datum 18-09-1895

Bruidegom Hendrikus van Leeuwaarden
Geboorteplaats Oisterwijk
Geboortedatum 16-11-1871
Leeftijd 23

Bruid Maria Petronella van Dijk
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 02-04-1871
Leeftijd 24

Vader bruidegom Antonius Lambertus van Leeuwaarden

Moeder bruidegom Johanna de Kort

Vader bruid Adriaan van Dijk

Moeder bruid Maria Catharina van Heesch

Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Johannes Cornelis van de Laak.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1920 te Tilburg, zij was toen 49 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Cornelis van de Laak 25-08-1920 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1920
Code TB_H_1920
Periode register 1920
Aktenummer 412
Plaats Tilburg
Datum 25-08-1920
Diversen Eerdere partner bruidegom: Johanna Cornelia van den Heuvel. Eerdere partner bruid: Hendrikus van Leeuwarden.

Bruidegom Johannes Cornelis van de Laak
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 51

Bruid Maria Petronella van Dijk
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 49

Vader bruidegom Hendrik van de Laak

Moeder bruidegom Maria Anna Bressers

Vader bruid Adriaan van Dijk

Moeder bruid Maria Catharina van Heesch

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella van Dijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella van Dijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Petronella van Dijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1871 lag rond de 8,0 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 25 augustus 1920 lag tussen 7,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I35369.php : benaderd 10 februari 2026), "Maria Petronella van Dijk (1871-????)".