Stamboom Eijsermans » Thomas Castelijns (1906-)

Persoonlijke gegevens Thomas Castelijns 


Gezin van Thomas Castelijns


Notities over Thomas Castelijns

bev.reg. Riethoven 1920-1940, gezinskaarten;
bev.reg. Riethoven 1916-1920 dl II f 78;
bev.reg. Riethoven 1903-1916 f 103;
bev.reg. Riethoven 1903-1916 f 89;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas Castelijns?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thomas Castelijns

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas Castelijns

Maria Jansen
????-> 1897
Peter Castelijns
1863-> 1931

Thomas Castelijns
1906-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1906 lag tussen 11,2 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Castelijns


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I351561.php : benaderd 11 februari 2026), "Thomas Castelijns (1906-)".