Stamboom Eijsermans » Adriana van Zon (1867-1936)

Persoonlijke gegevens Adriana van Zon 


Gezin van Adriana van Zon

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Luijten.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1903 te Aalst, zij was toen 36 jaar oud.

BS Aalst, huwelijken;

Kind(eren):



Notities over Adriana van Zon

BS Waalre, overlijdens; extract gem. Valkenswaard;
bev.reg. Aalst 1900-1921, f 130; bij F.G. Koster; naar S. 25.6.1903;
bev.reg. Aalst 1900-1921, f 112;
bev.reg. Aalst 1900-1921, f 89;
bev.reg. Aalst 1860-1870, f 28;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 150; bij A. Klink-vd Meerakker; van Z.15.3.1875;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 115; bij J.B. Breviers; van f 110;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 110; bij F.G. Koster; woont 91;
van no 93; van f 115;
ook: dg 1.2;
BS Aalst, geboorten;
bev.reg. Aalst 1870-1902, f 29; naar Z. 16.8.1884;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana van Zon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana van Zon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana van Zon


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1867 lag rond de 8,7 °C. Er was 9 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
  • De temperatuur op 20 juni 1903 lag tussen 8,3 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
  • De temperatuur op 15 november 1936 lag tussen 4,7 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Zon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Zon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Zon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I346212.php : benaderd 4 oktober 2026), "Adriana van Zon (1867-1936)".