Stamboom Eijsermans » Cornelia Diepens (1885-1940)

Persoonlijke gegevens Cornelia Diepens 

  • Zij is geboren op 27 december 1885 in Oisterwijk.
    Geboorteakte Cornelia Diepens Oisterwijk
    Gemeente Oisterwijk
    Brontype boek
    Archiefnummer 915
    Deelnummer 9
    Registernaam Geboorteregister 1885
    Periode register 1885
    Aktenummer 89

    Kind Cornelia Diepens
    Geboorteplaats Oisterwijk
    Geboortedatum 27-12-1885
    Geslacht v

    Vader Jacobus Diepens

    Moeder Maria Cornelia de Groot
  • Zij is overleden op 18 juli 1940 in Oisterwijk, zij was toen 54 jaar oud.
    Overlijdensakte Cornelia Diepens Oisterwijk
    Gemeente Oisterwijk
    Brontype boek
    Archiefnummer 915
    Deelnummer 35
    Registernaam Overlijdensregister 1940
    Periode register 1940
    Aktenummer 46

    Overledene Cornelia Diepens
    Geboorteplaats Oisterwijk
    Plaats overlijden Oisterwijk
    Datum overlijden 18-07-1940
    Geslacht v
    Leeftijd 54 jaar

    Relatie Adrianus van der Wiel

    Vader Jacobus Diepens

    Moeder Maria Cornelia de Groot
  • Een kind van Jacobus Diepens en Maria Cornelia de Groot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 november 2011.

Gezin van Cornelia Diepens

Zij is getrouwd met Adrianus van der Wiel.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1905 te Oisterwijk, zij was toen 19 jaar oud.

Huwelijksakte Adrianus van de Wiel 17-05-1905 Oisterwijk

GemeenteOisterwijk
Brontypeboek
Archiefnummer915
Deelnummer20
RegisternaamHuwelijksregister 1905
Periode register1905
Aktenummer11
PlaatsOisterwijk
Datum17-05-1905

BruidegomAdrianus van de Wiel
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum26-07-1882
Leeftijd22 jaar

BruidCornelia Diepens
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum27-12-1885
Leeftijd19 jaar

Vader bruidegomJacobus van de Wiel

Moeder bruidegomGoverdina Schreppers

Vader bruidJacobus Diepens

Moeder bruidMaria Cornelia de Groot

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Diepens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Diepens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Diepens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1885 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 17 mei 1905 lag tussen 8,8 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
  • De temperatuur op 18 juli 1940 lag tussen 10,0 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 12 mei » De Nederlandse mijnenlichter Bulgia gaat verloren bij een aanval door een Duits vliegtuig. Hierbij komen dertien opvarenden om het leven.
    • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
    • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
    • 26 september » Opening van voetbalstadion Tehelné pole in de Slowaakse hoofdstad Bratislava.
    • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Diepens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Diepens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Diepens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Diepens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I34415.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelia Diepens (1885-1940)".