Stamboom Eijsermans » Clementina Catharina Witters (1882-> 1922)

Persoonlijke gegevens Clementina Catharina Witters 


Gezin van Clementina Catharina Witters

(1) Zij is getrouwd met Paulus van Mierlo.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1906 te Waalre, zij was toen 24 jaar oud.

BS Waalre, huwelijken;

Kind(eren):

  1. Paulus van Mierlo  1919-1920
  2. Paulus van Mierlo  1921-1921


(2) Zij is getrouwd met Peter Mathijs Palmen.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1922 te Waalre, zij was toen 40 jaar oud.

BS Waalre, huwelijken;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clementina Catharina Witters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clementina Catharina Witters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clementina Catharina Witters

Eduard Witters
1855-> 1906

Clementina Catharina Witters
1882-> 1922

(1) 1906
(2) 1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 augustus 1922 lag tussen 8,7 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.

Over de familienaam Witters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Witters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Witters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Witters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I343033.php : benaderd 28 december 2025), "Clementina Catharina Witters (1882-> 1922)".