Stamboom Eijsermans » Martinus van Beek (1924-2008)

Persoonlijke gegevens Martinus van Beek 


Gezin van Martinus van Beek


Notities over Martinus van Beek

overlijdensann. E.D.: man, vader, opa; et van Lisa Kuijpers;
de Berkenheg 14, 5561 CB, Riethoven;
bev.reg. Westerhoven 1925-1939: fiche 2, rij 3, blad 7;
bev.reg. Westerhoven 1901-1925 f 151;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus van Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus van Beek

Anna Evers
1855-1931

Martinus van Beek
1924-2008


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1924 lag tussen 11,1 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 16,0 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
  • De temperatuur op 29 januari 2008 lag tussen 5,7 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 10 april » De feministische protestgroep FEMEN wordt opgericht.
    • 7 juni » Begin van het EK voetbal in Oostenrijk en Zwitserland.
    • 29 juni » Spanje wint in Wenen het EK voetbal door in de finale Duitsland met 0-1 te verslaan.
    • 10 juli » De film Hoe overleef ik mezelf? krijgt een Gouden Film voor het behalen van de eerste 100.000 bezoekers.
    • 16 augustus » De Jamaicaanse atleet Usain Bolt verbetert het wereldrecord 100 meter sprint voor mannen tot 9.69 seconden op de Olympische Spelen van Beijing.
    • 3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1920 » Cyriel Moeyaert, Vlaams schrijver en Frans-Vlaanderen-kenner
  • 1922 » Erik Holmberg, Noors voetballer († 1998)
  • 1925 » Joe James, Amerikaans autocoureur († 1952)
  • 1927 » Dieter Hildebrandt, Duits acteur, cabaretier en boekauteur († 2013)
  • 1927 » John de Slegte, Nederlands boekhandelaar († 2004)
  • 1928 » Rosemary Clooney, Amerikaans zangeres en actrice († 2002)

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Dirk Bulkmans (50), Vlaams journalist
  • 2008 » Abu Laith al-Libi (41), Libisch Al Qaidaleider
  • 2008 » Jan van Herpen (87), Nederlands journalist, radiomaker en publicist
  • 2008 » Mugabe Were (39), Keniaans politicus
  • 2009 » Tabe Bas (81), Nederlands acteur, zanger en schaker
  • 2009 » Karl Gass (91), Oost-Duits filmdocumentairemaker

Over de familienaam Van Beek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I342392.php : benaderd 10 februari 2026), "Martinus van Beek (1924-2008)".