De temperatuur op 18 juni 1937 lag tussen 5,4 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
Dag van overlijden 5 december 1944
De temperatuur op 5 december 1944 lag tussen 3,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I342191.php : benaderd 1 oktober 2026), "Marinus Henricus Cornelius van Mierlo (1937-1944)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.