Stamboom Eijsermans » Maria van Grootel (-1868)

Persoonlijke gegevens Maria van Grootel 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 23 juli 1868 in Hoogeloon, Hapert en Casteren.

    Fout Let op: Was al overleden (23 juli 1868) bij geboorte (??-??-1876) van kind (Gerardus Jansen).

    OverledeneMargaretha van Grootel
    Datum overlijden23-07-1868
    PlaatsHoogeloon, Hapert en Casteren
    RelatiePeter Godefridus Jansen
    VaderWilhelmus van Grootel
    MoederElisabeth van Morsel
    BronOverlijdensregister Hoogeloon, Hapert en Casteren 1868
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.4480
    Aktenummer20
  • Een kind van Wilhelmus van Grootel en Elisabeth van Morsel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 september 2014.

Gezin van Maria van Grootel

Zij is getrouwd met Peter Godefridus Jansen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Hendrik Jansen  1855-1926
  2. Gerardus Jansen  1876-????


Notities over Maria van Grootel

Ook: Margaretha van Grootel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Grootel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van Grootel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juli 1868 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Grootel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I340980.php : benaderd 27 december 2025), "Maria van Grootel (-1868)".