Stamboom Eijsermans » Cornelis Denisse

Persoonlijke gegevens Cornelis Denisse 


Gezin van Cornelis Denisse

Hij is getrouwd met Johanna Zegers.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1871 te Alphen en Riel.

uwelijksakte Cornelis Denisse 01-05-1871 Alphen en Riel
Gemeente Alphen en Riel
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1871
Code ALRL_H_1871
Periode register 1871
Aktenummer 5
Plaats Alphen en Riel
Datum 01-05-1871

Bruidegom Cornelis Denisse
Geboorteplaats Oirschot
Leeftijd 30

Bruid Johanna Zegers
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 30

Vader bruidegom Adriaan Denisse

Moeder bruidegom Anna Barbara Vuchts

Vader bruid Cornelis Zegers

Moeder bruid Maria van Pelt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Denisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Denisse


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1871 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".

Over de familienaam Denisse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Denisse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Denisse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Denisse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I33886.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelis Denisse".