Stamboom Eijsermans » Theresia Barbara de Kinderen (1905-1906)

Persoonlijke gegevens Theresia Barbara de Kinderen 


Gezin van Theresia Barbara de Kinderen


Notities over Theresia Barbara de Kinderen

BS Valkenswaard, geboorten;
BS Valkenswaard, overlijdens;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Barbara de Kinderen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theresia Barbara de Kinderen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Barbara de Kinderen

Theresia Barbara de Kinderen
1905-1906


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1905 lag tussen 2,3 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
  • De temperatuur op 29 oktober 1906 lag tussen 5,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kinderen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I332245.php : benaderd 3 oktober 2026), "Theresia Barbara de Kinderen (1905-1906)".