Stamboom Eijsermans » Henricus "Hendrik" Deckers (1751-1794)

Persoonlijke gegevens Henricus "Hendrik" Deckers 

  • Roepnaam is Hendrik.
  • Hij werd gedoopt op 16 februari 1751 in Loon op Zand.
    Doopakte Henricus Deckers 16-02-1751 Loon op Zand
    Gemeente Loon op Zand
    Brontype boek
    Archiefnummer 491
    Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Loon op Zand 1608-1810
    Deelnummer 7
    Bronnaam doop- en trouwboek
    Registernaam Inv.nr. 07 - Loon op Zand - doop- en trouwboek 1731-1760, akten van doop van onwettige kinderen 1742-1757 (rooms-katholieke parochie)
    Periode register 1731-1760
    Pagina 94
    Plaats Loon op Zand
    Datum 16-02-1751

    Kind Henricus Deckers

    Vader Jacobus Deckers

    Moeder Henrica Thaele
  • Hij is overleden op 21 oktober 1794 in Loon op Zand.
  • Een kind van Jacobus Deckers en Henrica Thaele
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 juli 2014.

Gezin van Henricus "Hendrik" Deckers

Hij is getrouwd met Maria van Roessel.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1778 te Loon op Zand.

Ook: Hendrik Dekkers

Kind(eren):

  1. Petronella Deckers  1779-????
  2. Jacobus Deckers  1781-????
  3. Franciscus Deckers  1783-????
  4. Henricus Deckers  1785-???? 
  5. Judocus Deckers  1793-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus "Hendrik" Deckers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus "Hendrik" Deckers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Deckers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1778 lag rond de 22,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bijzondere weersverschijnselen: donder weerlicht. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1778: Bron: Wikipedia
    • 26 januari » Sydney wordt gesticht.
    • 6 februari » Na de Amerikaanse overwinning op de Britten bij de Slag bij Saratoga lukt het Benjamin Franklin een verbond te sluiten met Frankrijk.
    • 1 juni » Paus Pius VI creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de aartsbisschop van Mechelen Johann Heinrich von Frankenberg en de Franse grootaalmoezenier Lodewijk René Eduard de Rohan.
    • 26 augustus » Eerste beklimming van de berg Triglav.
    • 26 november » James Cook ontdekt Maui.
  • De temperatuur op 21 oktober 1794 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1794: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Frankrijk schaft de slavernij af. Tijdelijk, zoals later blijkt.
    • 28 juli » Maximilien de Robespierre wordt geëxecuteerd, waarmee een eind komt aan de Terreur in Frankrijk.
    • 19 oktober » De Slag bij Puiflijk wordt gevoerd tijdens de Eerste Coalitieoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Deckers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Deckers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Deckers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Deckers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I33128.php : benaderd 26 december 2025), "Henricus "Hendrik" Deckers (1751-1794)".