Stamboom Eijsermans » Gerrit Jacobus Joseph Willems (1914-1914)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jacobus Joseph Willems 


Gezin van Gerrit Jacobus Joseph Willems


Notities over Gerrit Jacobus Joseph Willems

BS Aalst, overlijdens;
bev.reg. Aalst 1900-1921, f 80;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jacobus Joseph Willems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jacobus Joseph Willems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jacobus Joseph Willems

Jan Willems
????-1906
Willemina Wijers
????-< 1906

Gerrit Jacobus Joseph Willems
1914-1914


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1914 lag tussen -0,6 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
  • De temperatuur op 6 december 1914 lag tussen 1,0 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Willems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Willems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Willems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Willems (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I329870.php : benaderd 24 oktober 2026), "Gerrit Jacobus Joseph Willems (1914-1914)".