Stamboom Eijsermans » Petronella Cornelia Maria Hezemans (1916-)

Persoonlijke gegevens Petronella Cornelia Maria Hezemans 


Gezin van Petronella Cornelia Maria Hezemans


Notities over Petronella Cornelia Maria Hezemans

bev.reg. Aalst 1900-1921, f 93;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Cornelia Maria Hezemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Cornelia Maria Hezemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Cornelia Maria Hezemans

Ida Swinkels
1823-1888
Petrus van Hout
????-< 1949

Petronella Cornelia Maria Hezemans
1916-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 februari 1916 lag tussen -2,8 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hezemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hezemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hezemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hezemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I329220.php : benaderd 14 oktober 2026), "Petronella Cornelia Maria Hezemans (1916-)".