Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Looijmans (1892-> 1929)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Looijmans 


Gezin van Wilhelmus Looijmans

Hij is getrouwd met Elisabeth Ras.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1920 te Aalst, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister Aalst 1920
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 27-04-1920
Plaats: Aalst
Vader van de bruidegom
Johannes Looijmans
Moeder van de bruidegom
Goverdina Maas
Bruidegom
Wilhelmus Looijmans
geboren te Soerendonk, Sterksel en Gastel
Bruid
Elisabeth Ras
geboren te Soerendonk, Sterksel en Gastel
Vader van de bruid
Joannus Ras
Moeder van de bruid
Johanna Maria Roefs
Bronvermelding
Huwelijksregister Aalst 1920, archiefnummer 550, inventarisnummer 5, aktenummer 1
Gemeente: Aalst
Periode: 1920

Kind(eren):

  1. N.N. N.N.  1924


Notities over Wilhelmus Looijmans

bev.reg. Aalst 1900-1921, f 241;
bev.reg. Aalst 1900-1921, f 236; naar f 241;
ook: Looijmans;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Looijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Looijmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Looijmans

Jan Looijmans
± 1830-????
Johanna Teunisse
± 1830-1890
Franssis Maas
????-< 1935
Gertrudus Menten
????-< 1935

Wilhelmus Looijmans
1892-> 1929

1920

Elisabeth Ras
1890-1929

N.N. N.N.
1924-1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1892 lag rond de 2,3 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 27 april 1920 lag tussen 5,3 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 9,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Looijmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I329101.php : benaderd 3 oktober 2026), "Wilhelmus Looijmans (1892-> 1929)".