Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Kouwenberg (1895-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Kouwenberg 


Gezin van Wilhelmus Kouwenberg

Hij is getrouwd met Johanna van de Ven.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1921 te Veldhoven, hij was toen 26 jaar oud.

BruidegomWilhelmus Kouwenberg
GeboorteplaatsZeelst
Vader bruidegomAdriaan Kouwenberg
Moeder bruidegomHenrica Adriaans
BruidJohanna van de Ven
GeboorteplaatsVeldhoven en Meerveldhoven
Vader bruidJohannes van de Ven
Moeder bruidFrancisca van der Made
Datum huwelijk04-06-1921
PlaatsVeldhoven
BronHuwelijksregister Veldhoven 1921
Toegangsnr.550
Inv.nr.3337
Aktenummer10

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Kouwenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Kouwenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Kouwenberg

Adriaan Kouwenberg
± 1870-????
Henrica Adriaans
± 1870-????

Wilhelmus Kouwenberg
1895-????

1921

Johanna van de Ven
± 1895-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1921 lag tussen 15,1 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.

Over de familienaam Kouwenberg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I327448.php : benaderd 28 december 2025), "Wilhelmus Kouwenberg (1895-????)".