De temperatuur op 14 januari 1926 lag tussen -9,8 °C en -6,6 °C en was gemiddeld -8,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
Dag van overlijden 11 april 2009
De temperatuur op 11 april 2009 lag tussen 11,6 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 april » Albanië en Kroatië treden toe tot de NAVO.
1 juni » Een Airbus A330-200 van Air France verdwijnt boven de Atlantische Oceaan plots van de radar. Bij de vliegtuigramp met vlucht F447 komen 228 mensen om. Het is de grootste vliegtuigramp met een burgervliegtuig sinds 2001.
27 juni » Het Belgische Stocletpaleis wordt toegevoegd aan de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
23 juli » IJsland vraagt officieel het lidmaatschap van de Europese Unie aan.
11 november » Onbekenden doden sjeikh Mohamed Abdi Aware in Bossasso, in het noorden van Somalië, vermoedelijk uit wraak voor het feit dat hij als rechter tientallen piraten, mensensmokkelaars en militante moslims achter de tralies heeft gezet in de semi-autonome regio Puntland.
17 november » De door Somalische piraten gekaapte Spaanse vissersboot Alakrana wordt na ruim zes weken vrijgelaten. Aan boord van de tonijnvisser zijn 36 opvarenden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I325454.php : benaderd 18 oktober 2026), "Johanna Helena van Zon (1926-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.