Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia Adriana Wouters (1930-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Adriana Wouters 


Gezin van Maria Cornelia Adriana Wouters

Zij is getrouwd met Antonius Waltherus Hubertus van Dongen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Adriana Wouters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia Adriana Wouters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Adriana Wouters

Maria de Kok
1864-1910
Cornelis Verdaasdonk
± 1864-< 1925

Maria Cornelia Adriana Wouters
1930-2007



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1930 lag tussen 9,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
  • De temperatuur op 18 mei 2007 lag tussen 5,8 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 31 mei » Montenegro wordt lid van de FIFA.
    • 17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
    • 5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
    • 8 december » In Nederland wordt het 5de Junior Eurovisiesongfestival gehouden.
    • 9 december » De Lötschberg-basistunnel tussen Frutigen en Raron in Zwitserland wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wouters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wouters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wouters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wouters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I324469.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Cornelia Adriana Wouters (1930-2007)".