De temperatuur op 30 januari 1982 lag tussen 7,3 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
13 februari » Schaatsster Alie Boorsma verbetert in Inzell haar eigen Nederlands record op de 500 meter (41,80 seconden) met een tijd van 41,21 seconden.
19 maart » Falklandoorlog: Argentijnen komen aan op Zuid-Georgia, een voorbode voor de oorlog.
28 maart » Bisschopswijding van Luc Alfons De Hovre, Belgisch hulpbisschop van Mechelen-Brussel.
25 mei » Het Nederlands voetbalelftal fungeert als sparringpartner van Engeland, dat zich wel heeft geplaatst voor het WK voetbal 1982. In Londen wint de thuisploeg met 2-0 door goals van Tony Woodcock en Paul Mariner. Bij Oranje zwaaien Jan Peters en Tscheu La Ling af als international. Ajax-verdediger Peter Boeve maakt zijn debuut.
27 augustus » Tijdens een vergadering in Kuala Lumpur besluiten afgevaardigden van de internationale vrouwenhockeyfederatie (IFWHA) dat hun bond definitief opgaat in de overkoepelende wereldhockeybond, de Féderation Internationale de Hockey (FIH).
20 oktober » In het Olympisch Stadion Loezjniki vindt een ramp plaats tijdens de voetbalwedstrijd Spartak Moskou-HFC Haarlem. Als in de slotfase een goal wordt gescoord komen ten minste 66 toeschouwers, maar waarschijnlijk veel meer, om in het gedrang.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I324249.php : benaderd 4 oktober 2026), "Jan Wouters (± 1919-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.