De temperatuur op 18 juni 1917 lag tussen 15,6 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 31,4 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
Dag van overlijden 13 november 2005
De temperatuur op 13 november 2005 lag tussen 1,8 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
19 maart » Voor eigen publiek in Cardiff winnen de rugbyers van Wales het prestigieuze Zeslandentoernooi door Ierland in de afsluitende wedstrijd met 32-20 te verslaan.
22 maart » Verheffing van de rooms-katholieke Missio sui juris Oezbekistan tot Apostolische administratie Oezbekistan.
2 april » Aaron Peirsol scherpt zijn eigen wereldrecord op de 100 meter rugslag aan tot 53,17 seconden.
13 mei » Benoeming van de Amerikaan William Levada tot prefect van de Congregatie voor de Geloofsleer van de Romeinse Curie als opvolger van Joseph Ratzinger.
20 augustus » De Nederlandse vrouwenhockeyploeg wordt in Dublin voor de zesde keer Europees kampioen.
2 november » In Thailand wordt de Amsterdamse crimineel John Mieremet vermoord, en in Amsterdam vastgoedhandelaar Kees Houtman.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I323620.php : benaderd 8 oktober 2026), "Theresia Antoinetta Maria "Truus" Woestenberg (1917-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.