De temperatuur op 2 november 1917 lag tussen 4,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 5,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
2 maart » Gedwongen aftreden van tsaar Nicolaas II van Rusland.
15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
Dag van overlijden 21 oktober 2003
De temperatuur op 21 oktober 2003 lag tussen 2,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
12 maart » De Wereldgezondheidsorganisatie roept een 'global alert' af wegens een nieuwe ziekte, die korte tijd later de naam SARS krijgt.
1 april » President Pierre Buyoya van Burundi, een Tutsi, wordt opgevolgd door de Hutu Domitien Ndayizeye (Frodebu).
7 mei » Abdelkader Benali wint de Libris Literatuur Prijs.
29 mei » Amsterdam wint op Hemelvaartsdag de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart met 3-2 te verslaan in de tweede wedstrijd uit de finale van de play-offs.
12 december » Mick Jagger tot ridder geslagen door Prins Charles.
13 december » Arrestatie van Saddam Hoessein door de Amerikaanse interventiemacht in Irak.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I322093.php : benaderd 23 oktober 2026), "Waltherus Adrianus Willemen (1917-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.