Stamboom Eijsermans » Adrianus Wijgaarts (± 1880-> 1932)

Persoonlijke gegevens Adrianus Wijgaarts 


Gezin van Adrianus Wijgaarts

Hij is getrouwd met Adriana Schellekens.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1906 te Ginneken en Bavel.

Bruidegom Adrianus Wijgaarts
Leeftijd 26
Geboorteplaats Terheijden
Vader bruidegom Johannes Wijgaarts
Moeder bruidegom Wilhelmina Hereijgers
Bruid Adriana Schellekens
Leeftijd 22
Geboorteplaats Ginneken en Bavel
Vader bruid Cornelis Schellekens
Moeder bruid Jacoba Nooijen
Datum huwelijk 18-04-1906
Plaats Ginneken en Bavel

Bron Huwelijksregister Ginneken en Bavel 1906
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 1251
Aktenummer 8
Diversen Akte bevat meer informatie.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Wijgaarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Wijgaarts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Wijgaarts


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1906 lag tussen 5,8 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.

Over de familienaam Wijgaarts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I320867.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Wijgaarts (± 1880-> 1932)".